Sport

MAGYAR EZÜST- ÉS BRONZÉREM A 2019-ES TOUR DE HONGRIE-N!

A Kecskemét és Székesfehérvár közötti 168 kilométeres etappal ért véget az idei Tour de Hongrie. A székesfehérvári befutónál izgalmas küzdelemben a holland Wouter Wippert nyerte meg a sprintbefutót. Az összetett versenyben nem került veszélybe Krists Neilands sárga trikója, így a 24 esztendős lett bajnok nyerte meg az idei Magyar Körversenyt, de két magyar is dobogóra állhatott, Dina Márton második, Valter Attila pedig harmadik lett!

vitorlasverseny

KÖZÖNSÉGSIKERREL ÉS TELTHÁZZAL ZAJLOTT LE AZ IDEI NEMZETI REGATTA SIÓFOKON!

A Balatoni Hajózási Zrt. (BAHART) és szervezőtársai által idén 4. alkalommal került megrendezésre a Nemzeti Regatta – Magyarország Településeinek Vitorlás Fesztiválja. A balatoni szezonkezdés első nagy családi fesztiváljára idén is 50 település érkezett az ország különböző pontjairól. A versenyek mellett rengeteg színes program, koncertek, finom ízek várták az idelátogatókat.